Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Konkursu Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych.

19 kwietnia br. poczet sztandarowy naszej szkoły oraz dwie uczennice z klasy ósmej wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Pocztów Sztandarowych oraz Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13 w Jaworznie. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak dość mocna konkurencja nie pozwoliła na zajęcie miejsc na podium. Mimo wszystko gratulujemy naszym uczniom.

Wytworzono:2023-04-24 18:18przez:
Opublikowano:2023-04-24 18:19przez: Redaktor SP21