Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Dziś zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Było to zakończenie wyjątkowe. Ze względu na epidemię koronawirusa COVID - 19, rozdanie świadectw odbyło się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i w reżimie sanitarnym, a występ uczniów oczywiście w formie zdalnej.

Dziękujemy naszym najmłodszym uczniom i wychowawcom za przygotowanie filmiku na zakończenie roku szkolnego.

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągnięć oraz  życzymy słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu, mamy nadzieję, że już w murach naszej szkoły.

26 czerwca 2020

"Dzień Dziecka w obiektywie"

Przejdź do - "Dzień Dziecka w obiektywie"

Miło nam poinformować, że Amelia z klasy II zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym - "Dzień Dziecka w obiektywie" organizowanym przez 16 Batalion Powietrznodesantowy w Krakowie.

10 czerwca 2020

Dzień Dziecka.

Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich naszych Uczniów  okazji Dnia Dziecka.

1 czerwca 2020

"Wiem jak w banku"

Kolejny sukces, tym razem ogólnopolski.

Uczennica naszej klasy V, zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Wiem jak w banku", którego organizatorem był Narodowy Bank Polski.  Magda na konkurs przygotowała grę.

Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi Magdy podczas gali finałowej [ od 8.15 min filmu].

>>> LINK <<<

31 maja 2020

Konkurs na plakat

Dzisiaj znów się chwalimy.

Uczennica klasy VI - Wiktoria, zajęła III miejsce indywidualnie w konkursie plastycznym na plakat „Śląsk to mój dom” w ramach kampanii prowadzonej z okazji obchodów 100. rocznicy wybuchu powstań śląskich, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Katowicach. To nie pierwsza nagroda Wiktorii i jesteśmy przekonani, że nie ostatnia.

Poniżej link do wyników na stronie KO:

>> LINK <<

25 maja 2020

"Z dziejów mojego miasta"

Miło nam poinformować, że uczennica klasy VIII naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas VII - VIII w 11 miejskim Konkursie Historycznym pt. "Z dziejów mojego miasta" organizowanym przez Muzeum Miasta Jaworzna. Bardzo się cieszymy z tego osiągnięcia, tym bardziej, że Zuzia zdecydowała się w pracy konkursowej opisać historię naszej szkoły - Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jaworznie.  Przypominamy, że w tym roku nasza szkołą obchodzi swój jubileusz 110-lecia. Mamy nadzieję, że obecna sytuacja się unormuje i 20 listopada będziemy mogli wspólnie świętować to ważne wydarzenie.

22 maja 2020

Organizacja pracy szkoły od dnia 25.05.2020r.

Zobowiązuje się Państwa Rodziców, których dzieci będą korzystały od 25.05.2020r. z zajęć  w Szkole (zajęcia opiekuńczo-wychowawczych i rewalidacyjnych oraz konsultacje ) do zapoznania się z obowiązującymi Procedurami znajdującymi się poniżej.

Procedura klasy I - III

Załącznik 1 do w/w procedury - ankieta wstępnej kwalifikacji

Załącznik 2 do w/w procedury  - oświadczenie rodzica

Załącznik 3 do w/w procedury - oświadczenie aktualizacyjne

Procedura konsultacje

Załącznik 1 do w/w procedury

Zasady korzystania z biblioteki szkolnej

22 maja 2020

Osiągnięcie

Uczniowie klasy VIII zajęli III miejsce drużynowo w w wojewódzkim konkursie fotograficznym "100 lat temu na Śląsku" w ramach kampanii prowadzonej z okazji obchodów 100. rocznicy wybuchu powstań śląskich "To ziemia, na której rodzą się diamenty" (św. Jan Paweł II) organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Bardzo dziękujemy uczniom występującym na zdjęciu, ale również Szymonowi za obrobienie zdjęcia od strony technicznej oraz Panu Tomaszowi za udostępnienie swoich mundurów.

Gratulacje dla wszystkich.

19 maja 2020

"Kropel kilka dla wróbelka ćwirka"

Przejdź do - "Kropel kilka dla wróbelka ćwirka"

Nasi uczniowie klas I-III chętnie włączyli się w akcję pedagoga i wychowawców "Poidełko dla pszczół" oraz "Kropel kilka dla wróbelka ćwirka". Uczniowie otrzymali instrukcję tworzenia poidełek oraz temat został omówiony podczas zajęć on-line. Powstały cudowne poidełka zarówno dla ptaków jak i dla pszczół. Bardzo dziękujemy najmłodszym oraz ich rodzicom za zaangażowanie.

11 maja 2020

#pamiętamy o Konstytucji 3 Maja

Przejdź do - #pamiętamy o Konstytucji 3 Maja

Podczas kwarantanny, w pracy na odległość nie zapominamy o ważnych, świętach państwowych. Kształcimy postawy patriotyczne. Klasa VI przygotowała mini program słowno-muzyczny i nagrała filmiki, które zmontowała p. A. Gierek.

4 maja wszystkie klasy odśpiewały lub wysłuchały hymnu państwowego i obejrzały nagranie przygotowane przez uczniów klasy VI. Jak na tak ważną uroczystość wszystkich uczniów obowiązywał strój galowy, a kto mógł, miał również przypięty biało-czerwony kotylion. Wszystkie klasy zrobiły pamiątkowe zdjęcia z wykorzystaniem dostępnych aplikacji. W ten sposób uczciliśmy Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W galerii publikujemy zdjęcia w jaki sposób uczniowie przygotowywali się w ubiegłym tygodniu do tego ważnego święta.

4 maja 2020