Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Dzień Dziecka na sportowo”

„Dzień Dziecka na sportowo”

Pierwszego czerwca br. w naszej szkole było wesoło, kolorowo i sportowo. Uczniowie uczestniczyli w licznych atrakcjach, przygotowanych przez nauczycieli. Dla najmłodszych odbył się Turniej gier i zabaw gdzie uczniowie grali w gry stolikowe podczas pikniku – rozwijając umiejętności społeczne oraz zacieśniając więzy towarzyskie. Dla uczniów starszych klas został przygotowany turniej FIFA, gdzie wszyscy mieli okazję kibicować fair play. Odbył się także między klasowy turniej dwa ognie, rywalizacja była zacięta, a wszystkie klasy kibicowały w rozgrywkach. Uczniowie mieli okazję spędzić czas aktywnie podczas przerw, odbył się szkolny taniec belgijki oraz zajęcia sportowo – rekreacyjne. Uczniowie w ramach programu Trzymaj formę rozwiązywali krzyżówki oraz qr cody z zakresu zdrowego odżywiania i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Pogoda dopisała więc uczniowie spędzili czas grając w gry, rozmawiając ze sobą i integrując się. Możemy uznać, że Dzień Dziecka należy do udanych, na twarzach widniały uśmiechy. Z okazji Dnia Dziecka każdy uczeń otrzymał pamiątkowy breloczek, wydrukowany na drukarce 3D w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Tekst: A. Gierek

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje #zabawa #kreatywnie #wspólnyczas #nasportowo

Wytworzono:2023-06-05 21:41przez:
Opublikowano:2023-06-05 21:52przez: Redaktor SP21