Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Egzamin na kartę rowerową

Egzamin na kartę rowerową

13 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową, który przeprowadzały panie A. Zwolińska i E. Proksa. Uczniowie klasy IV, którzy wcześniej zdali egzamin teoretyczny, zmierzyli się z torem przygotowanym na boisku szkolnym. Wszyscy egzaminowani wykazali się umiejętnością jazdy na rowerze oraz znajomością przepisów ruchu drogowego i jeszcze przed końcem roku szkolnego otrzymają upragnioną kartę rowerową. Serdecznie gratulujemy czwartoklasistom, życzymy szerokiej drogi i przede wszystkim bezpiecznej jazdy.

Tekst: E. Proksa

Wytworzono:2023-06-16 09:20przez: