Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Pożegnanie klasy ósmej

Pożegnanie klasy ósmej

W dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klasy ósmej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: radna dzielnicy Pani Renata Chmielewska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Migacz, rodzice uczniów klasy ósmej, Grono Pedagogiczne i pozostali Pracownicy szkoły oraz przedstawiciele uczniów z klas IV - VI. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie władzy nowemu przewodniczącemu szkoły - Jakubowi Grabowskiemu oraz nowemu pocztowi sztandarowemu z obecnej klasy szóstej. Wręczono statuetki, nagrody książkowe i dyplomy wszystkim wyróżnionym uczniom z klasy 8 oraz listy gratulacyjne dla ich rodziców. Podziękowano rodzicom za pracę na rzecz szkoły i klasy. Potem wręczono Olimpusy, honorowe wyróżnienia dla najlepszych z najlepszych w kategoriach: Omnibus szkolny dla ucznia z najwyższą średnią, Sportowiec Roku dla ucznia z najwyższymi osiągnięciami sportowymi i Artysta szkolny dla ucznia uzdolnionego artystycznie. Laureatów w tych kategoriach odczytali uczniowie z klas młodszych. Ustępująca przewodnicząca szkoły i poczet sztandarowy na pamiatkę za reprezentowanie szkoły otrzymali pamiątkowe tarcze, a zastępca przewodniczącej i obsługa techniczna naszych szkolnych uroczystości drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego. Były podziękowania dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły oraz dla rodziców. Uczniowie klasy ósmej na pamiątkę otrzymali od rodziców przy dofinansowaniu z Rady Rodziców fotoksiążki. Po części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez naszych ósmoklasistów. Na koniec rodzice zaprosili wszystkich gości na mały poczęstunek, za który bardzo gorąco dziękujemy.

Wytworzono:2023-06-23 18:31przez:
Opublikowano:2023-06-23 19:28przez: Redaktor SP21