Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Podczas uroczystości wręczono nagrody książkowe wszystkim uczniom z klasy I, II i III oraz nagrody książkowe uczniom z klas IV, V i VI, którzy osiągnęli za wyniki w nauce średnią ocen co najmniej  5,0 i zachowanie co najmniej bardzo dobre. Nagrodzono Najlepszego Czytelnika Roku - Julię z klasy IV. Wręczono również Olimuski w kategoriach Szlachetne Serce i Przyjaciel Wiedzy dla uczniów kończących klasę trzecią, czyli pierwszy etap edukacyjny. W tym roku szkolnym laureatkami zostały odpowiednio Antosia i Ada. Po części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas I - III pod opieką wychowawców, podczas której przypomniane zostały zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Były słowa podziękowań i wspólne pamiątkowe zdęcia. Potem wszyscy uczniowie udali się ze swoim wychowawcami do klas, gdzie odebrali swoje świadectwa za całoroczną pracę. Wszyscy nasi uczniowie w świetnych humorach i ze wspaniałymi cenzurkami udali się na zasłużony wakacyjny odpoczynek. Do zobaczenia we wrześniu!

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność na dzisiejszej uroczystości, za kwiaty, słodkości i słowa podziękowań, a Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkich nagród książkowych i statuetek dla najlepszych uczniów.

Podczas uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

#LaboratoriaPrzyszłości  #MEiN #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje

Wytworzono:2023-06-23 19:55przez:
Opublikowano:2023-06-23 20:32przez: Redaktor SP21