Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

4 września 2023 r. zebraliśmy się, by uczestniczyć w apelu z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Panią Dyrektor, nauczycieli, rodziców oraz uczniów przywitali po wakacyjnej przerwie przedstawiciele SU - przewodniczący szkoły Jakub i jego zastępca Emilia. Szczególnie gorąco powitali pierwszoklasistów, życząc im sukcesów i wielu pięknych dni spędzonych w murach naszej szkoły. Z nutką humoru swój program artystyczny przedstawili uczniowie kl. V, a śpiewająco zaprezentowały się uczennice kl. 6 . Na koniec wysłuchaliśmy wystąpienia Pani Dyrektor, która życzyła wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym.

Piosenką i wierszem uczciliśmy także rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wspomnieliśmy tych, którzy oddali życie za Polskę - to dzięki nim możemy spokojnie rozpocząć naukę w wolnym kraju.

Po apelu każda klasa wraz z wychowawcą udała się do sal, by spisać nowy plan lekcji.

Tekst: K. Bochenek

Wytworzono:2023-08-29 17:53przez: