Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

19 stycznia był dla uczniów z klas 1-3 szczególnym dniem. Tego dnia gościliśmy w szkole bardzo ważne osoby, te, które zawsze obdarzają nas miłością, służą wsparciem, opieką i poświęcają nam swój czas. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Z nimi każde marzenie jest do spełnienia. O kogo chodzi? Właśnie o najukochańsze Babcie i Dziadków naszych uczniów, to dla nich dzieci wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przygotowały spektakl teatralny pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, piękne wierszyki, piosenki, taniec motyli, oraz wspaniałe upominki, samodzielnie wykonane, wyrażające ich wdzięczność i wielką miłość.

Babcie i Dziadkowie w trakcie oglądania przedstawienia mieli okazję  skosztować ciast przygotowanych przez rodziców uczniów klas I-III, i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami na tle bajkowej scenografii.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor skierowała do Seniorów ciepłe słowa, złożyła życzenia z okazji ich święta i pogratulowała dzieciom wspaniałego występu, pięknych recytacji wierszy oraz doskonale dobranych do ról kostiumów.

Mamy nadzieję, że występ dzieci i atmosfera uroczystości umiliła przybyłym Babciom i Dziadkom dzień, a wspomnienia pozostaną w ich pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za słodkości, pomoc w obsłudze miłych gości oraz za przepiękne stroje dla małych aktorów.

Tekst: A. Wrona

Wytworzono:2024-01-22 13:00przez: