Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Tydzień karnawałowy

Tydzień karnawałowy

W minionym tygodniu, za sprawą Samorządu Uczniowskiego, na szkolnych korytarzach zawitały kolorowe, karnawałowe ozdoby i rozbrzmiała wesoła muzyka, a nasi uczniowie spędzali aktywnie przerwy, wykonując ciekawe układy taneczne. Szkolne mury zapełnili uczestnicy zabawy, którzy każdego dnia przebierali się tematycznie. Podziwialiśmy ogromną kreatywność w wymyślaniu rozmaitych strojów – były owoce i warzywa, przedmioty szkolne, ufo, zawody oraz zwierzęta. Najciekawsze przebrania zostały przez SU nagrodzone w piątek nagrodami i pamiątkowymi dyplomami. W tym samym dniu został rozstrzygnięty również konkurs na najpiękniejszą maskę karnawałową, a także konkurs fotograficzny „Świątecznie zaczytani. Pokaż, jak czytasz!”. Nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców powędrowały do zwycięzców, natomiast każdy uczestnik został doceniony słodkim upominkiem.

Ten kolorowy i pomysłowy tydzień zakończyła zabawa karnawałowa dla uczniów kl. IV -VII, która odbyła się w piątkowy wieczór na sali gimnastycznej. Przy dźwiękach muzyki uczestnicy balu bawili się doskonale, tanecznym krokiem rozpoczynając ferie zimowe. Zabawa karnawałowa wprowadziła uczniów w radosny nastrój.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu  oraz jego opiekunce p. Elżbiecie Proksie  za wspaniałą zabawę, a wszystkim uczniom I nauczycielom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Tekst: K. Bochenek

Wytworzono:2024-01-29 10:07przez: