Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - VII Edycja Akcji #SprzątamyDlaPolski

VII Edycja Akcji #SprzątamyDlaPolski

Dnia 26.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły – klasy VI, przystąpili do VII Edycja Akcji #SprzątamyDlaPolski. Zaopatrzeni w rękawice i worki ruszyliśmy do lasu nad brzegami Przemszy. Minęliśmy kilka „dzikich wysypisk” butelek szklanych. Ze względów bezpieczeństwa tego typu odpady pozostawiliśmy. Zebraliśmy 9 worków śmieci plastikowych i aluminiowych puszek.  Działaniom uczniów towarzyszyła głęboka refleksja nad stanem zanieczyszczenia naszych lasów oraz negatywnymi skutkami ich zalegania dla środowiska.

Tekst: U, Cięciel

Wytworzono:2024-04-28 13:47przez: