Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - XIII Zlot Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego

XIII Zlot Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego

27 kwietnia nasi „RajdowcySP21” wzięli udział w XIII Zlocie Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego organizowany przez Oddział PTTK Jastrzębie-Zdrój. Kolejny raz byliśmy najliczniejszą grupą w szeregach PTTK Jaworzno. Zwiedziliśmy Carbonarium , Galerię Dzwonków i Galerię Historii Miasta Jastrzębia-Zdroju, pospacerowaliśmy po pięknym Parku Zdrojowym, relaksowaliśmy się w Inhalatorium oraz degustowaliśmy kiełbaskę z grilla na mecie zlotu. Pogoda i humory dopisały.

Tekst: A. Zwolińska

Wytworzono:2024-05-05 11:22przez: