Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wycieczka klasy 4 i 7 do Parku Rozrywki Dinozatorland

Wycieczka klasy 4 i 7 do Parku Rozrywki Dinozatorland

5 października 2017 roku klasy IV i VII Szkoły Podstawowej nr 21 wybrały się do Parku Rozrywki Dinozatorland. Celem wycieczki było zdobycie wiedzy podczas wypoczynku i zabawy. Na początek wyprawy weszliśmy do Domku do Góry Nogami. Potem przeszliśmy przez Park Owadów, gdzie powiększone ogromne muchy, pszczoły, mrówki brzęczały i machały do nas skrzydełkami. Następnie udaliśmy się do kina, aby zobaczyć film o życiu dinozaurów w technologii 5D. Odwiedziliśmy też Park Mitologii, by pływając łodzią, słuchać opowieści o bogach i bohaterach z czasów starożytnej Grecji. Ostatnim etapem naszego zwiedzania był Park Dinozaurów. Te prehistoryczne zwierzęta zachwyciły nas naturalnymi wymiarami. Mimo iż pogoda była „pod chmurką”, wszystkim dopisywały humory. Szczególnie dobrze bawiliśmy się na Autodromie, jeżdżąc elektrycznymi samochodzikami. To był bardzo udany wyjazd uczniów szkoły podstawowej.

Wytworzono:2017-10-09 21:36przez:
Opublikowano:2017-10-09 00:00przez: