Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Akademia Filmowa

Akademia Filmowa

W naszej szkole uczymy się nie tylko w murach szkoły lecz również podczas wspólnych wyjść.
Dzisiejsze popołudnie - 21. 09. 2017r. członkowie Akademii Filmowej spędzili pod opieką pani Hochbaum uczestnicząc w projekcji filmowej w Multikinie.
Obejrzeliśmy niezwykle wzruszającą historię niesamowitej przyjaźni, która połączyła brytyjską królową Wiktorię z Abdulem Karimem ("Wiktoria i Abdul"), który był jej sługą i  nauczycielem.
Nasze wyjście do kina stanowiło realizację zajęć dodatkowych oraz okazję nie tylko do miłego spędzenia czasu lecz również do refleksji nad najcenniejszymi wartościami w życiu.

Wytworzono:2017-09-22 09:14przez:
Opublikowano:2017-09-22 00:00przez: