Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Spotkanie z przedstawicielami MRMJ

Spotkanie z przedstawicielami MRMJ

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna – Miłosz i Przemek przekazali uczniom naszej szkoły nagrodę za zwycięstwo w konkursie na FB "Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna? LUBIĘ TO!".

Nagroda super!

Robot Photon EDU z pakietem, w skład którego wchodzi mata edukacyjna do kodowania oraz scenariusze zajęć, gra Scottie GO! EDU do nauki programowania i pakiet pomocy do fizyki. Taka nagroda bardzo ucieszyła naszych uczniów. Będą mogli doskonalić swoje umiejętności z programowania i lepiej zrozumieć trudne pojęcia fizyczne.

Przemek i Miłosz w imieniu MRMJ podziękowali za nasz udział w konkursie i za to, że za naszym pośrednictwem tak wiele osób polubiło profil Rady na FB.

Bardzo dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i mamy nadzieję na dalszą współpracę z Radą w kolejnych akcjach.

Wytworzono:2019-12-17 14:07przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: