Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Drużynowe Zawody Sportowe

Drużynowe Zawody Sportowe

W dniu wczorajszym nasze dziewczęta z klasy III uczestniczyły w II etapie  Drużynowych Zawodów Sportowych w hali sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych. W tym etapie zawodniczki musiały rozegrać mecze w dwa ognie metodą "każdy z każdym".

Ostateczny rezultat - w  klasyfikacji generalnej nasze dziewczęta zajęły VI miejsce. Biorąc pod uwagę to, że miejsca na podium zajęły uczennice klas trzecich ze szkół, w których prowadzone jest szkolenie sportowe, wynik naszych zawodniczek jest bardzo dobry.

Przy tej okazji, bardzo gorąco dziękujemy Radzie Rodziców, która zasponsorowała dla naszych uczniów „reprezentacyjne” koszulki z logo szkoły i numerami startowymi. Bez wątpienie występ w nowych, jednakowych koszulkach sprawił, że dziewczyny czuły, iż są faktycznie zespołem. Brawo dla naszych walecznych trzecioklasistek.

Wytworzono:2019-12-17 16:46przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: