Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia

Mikołajkowy Integracyjny Turniej Boccia

Dzisiaj drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie Adam B. i Adam N. z klasy V oraz Karolina z kl. VIII brała udział w Mikołajkowym Integracyjnym Turnieju Boccia, którego organizatorem była Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym " Ratownik Górniczy". Nasi zawodnicy dopiero sprawiają się w grę boccia, więc konkurencja okazała się silniejsza, dlatego nie stanęli na podium. Wrócili jednak pełni nowych doświadczeń. Zawody miały charakter integracyjny - drużyny składały się także z uczniów oraz osób niepełnosprawnych. Taka forma współzawodnictwa uświadamia dzieciom, że niepełnosprawność nie wyklucza możliwości bycia sportowcem.

Wytworzono:2019-12-17 21:03przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: