Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - W Klockolandii - klasy I - III

W Klockolandii - klasy I - III

Dzisiaj z samego rana klasa pierwsza, druga i trzecia wyruszyły na wycieczkę do Krakowa. Po bezpiecznym dotarciu na miejsce, udaliśmy się na Świąteczny Jarmark. W powietrzu unosił się cudowny zapach piernika i suszonych owoców. Świąteczny wystrój wprowadził nas w bożonarodzeniowy klimat. Spacerując ulicami Krakowa, widzieliśmy Smoka Wawelskiego ziejącego ogniem, oraz wiele innych ciekawych zabytków. Klockolandia była głównym celem naszego wyjazdu, dlatego kiedy tam dotarliśmy na twarzy każdego ucznia widniał szeroki uśmiech. Nie bez powodu, ponieważ podczas zajęć z animatorami mogliśmy nie tylko oglądać konstrukcje z klocków Lego, ale samodzielnie sterować eksponatami, co sprawiło nam wiele radości. Był Mikołaj i jego pomocnik, od którego po skończonych zajęciach otrzymaliśmy dyplomy. Szczęśliwi i zmęczeni udaliśmy się w drogę powrotną, na miejscu czekali już na nas Rodzice. Wyjazd uważamy za udany!

Wytworzono:2019-12-17 21:38przez:
Opublikowano:2019-12-17 00:00przez: