Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - "Tropami sarenek"

"Tropami sarenek"

7.02.2020 r., godzina 7.00, temperatura na zewnątrz -4 st. C i pytanie:  spędzić aktywnie dzień na świeżym powietrzu, czy zostać w domu? 14 osób z naszej szkoły zdecydowało się na aktywność i wyruszyli na kolejny rajd pieszy organizowany przez PTTK Oddział Jaworzno -  "Tropami Sarenek". Trasa rozpoczęła się na dworcu kolejowym Sosnowiec Maczki,  dalej  prowadziła przez Las Sławków- Balaton- Kazimierz Górniczy a punktem końcowym był Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu. Tam w restauracji  ba zmęczonych piechurów czekały pyszne pierogi. Po posiłku uczestnicy rajdu odwiedzili zwierzęta, które mieszkają w tamtejszym „mini zoo”.  Potem przyszedł czas na aktywność  na placu zabaw. Mimo przejścia 10 km wędrowcom jak się okazało, sił pozostało im jeszcze bardzoooooo dużo. Witamy w naszym gronie Marcela, mamy nadzieję, że na dłużej zostanie w naszej drużynie.

Wytworzono:2020-02-08 21:37przez:
Opublikowano:2020-02-08 00:00przez: