Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rocznica zbrodni katyńskiej uczczona

Rocznica zbrodni katyńskiej uczczona

Działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych to jeden z kierunków polityki oświatowej państwa. Realizując go, chętni uczniowie z klasy 7 Lena, Dominik i Filip, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Parafiada pt.  „Pamięć dla przyszłości. W 80 rocznicę Zbrodni Katyńskiej". Przygotowali prezentację:  „Feliks Kamiński - adiutant Marszałka Józefa Piłsudskiego" o urodzonym w Jaworznie bohaterze zamordowanym w Katyniu. Prezentację obejrzą wszyscy starsi uczniowie naszej szkoły, a Lena, Filip i Dominik otrzymali dyplomy i pamiątkowe upominki.

Jest to jedno z działań naszej szkoły w ramach akcji  #SzkołaPamięta.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji:

Wytworzono:2020-10-30 15:07przez:
Opublikowano:2020-10-30 00:00przez: