Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Bałwana

Dzień Bałwana

Dziś, 18 stycznia przypada Dzień Bałwana . Oczywiście nasi uczniowie w pierwszym dniu po powrocie z ferii "uczcili" ten wyjątkowy dzień.
W klasie II odbył się konkurs na najładniejszego bałwanka. Uczniowie sami głosowali na najlepsze prace i wyłonili zwycięzców: 1 miejsce - Mateusz, 2 miejsce - Basia i 3 miejsce - Błażej. Jak na konkurs przystało, były też nagrody - wydziergane przez Panią Kamilę - figurki bałwanka.
Moc atrakcji miały także świetliczaki. Jedna grupa wybrała się na podwórko szkolne gdzie ulepiła bałwanka Zadanie okazało się bardzo trudne, ponieważ zmrożony śnieg nie chciał się lepić.
Druga grupa wykonała piękne prace plastyczne, które ozdabiają teraz świetlicową galerię.
Jednym słowem - wszyscy świetnie się bawili. Oby śnieg pozostał z nami jeszcze przez jakiś czas.

Wytworzono:2021-01-18 20:06przez:
Opublikowano:2021-01-18 00:00przez: