Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - 8 marca - Dzień Kobiet

8 marca - Dzień Kobiet

Dzisiejszy dzień był pełen niespodzianek. Już od rana męscy przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego częstowali dziewczynki cukierkami, a nasze Panie tulipanami. Chłopcy z klasy 1 wręczyli dziewczynkom upominki oraz laurki. Chłopcy z klasy 2 przygotowali dla płci pięknej bransoletki z imionami oraz opaski i kwiaty. W klasie 3 dziewczynki dostały od swych kolegów piękne torebki i smakołyki, a Panie bezowe ciacho. W żadnej klasie nie brakowało dziś szczerych życzeń z okazji Dnia Kobiet. Były również zaskakujące nakrycia głowy, często samodzielnie zaprojektowane i wykonane, a to za sprawą konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski na najciekawsze nakrycie głowy. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów!

Wytworzono:2021-03-08 20:33przez:
Opublikowano:2021-03-08 00:00przez: