Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Kwietniowy rajd z PTTK

Kwietniowy rajd z PTTK

12 km to dużo, czy mało? Dla naszej 21 osobowej grupy rajdowej to było nie lada wyzwanie, bo właśnie taką odległość pokonali podczas sobotniego rajdu. Nie obyło się bez pytań -  daleko jeszcze?, ile jeszcze?, musimy iść dalej? - odpowiedź pani Anety zawsze była taka sama, czyli TAK. Nasi „rajdowcy” wyruszyli z Jeleń - Dąb, odwiedzili wędkarzy nad stawem "Grajdołek", przeszli przez Jeleń Okrągle, zdobyli "Górę Pietrusową i Bielany", a rajd zakończyli w "Parku Angielskim" w dzielnicy Stara Huta. Po drodze zobaczyli pomniki przyrody - dęby, liczne kapliczki oraz zabytkowy słup graniczny na dawnej granicy prusko - austriackiej przy rzece Przemszy. Dziękujemy za wspólne wędrowanie i zapraszamy na kolejne rajdy, bo bez wątpienia ruch na świeżym powietrzu jest nam wszystkim niezmiernie potrzebny.

Wytworzono:2021-04-11 18:37przez:
Opublikowano:2021-04-11 00:00przez: