Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Warsztaty filmowe w czasie nauki zdalnej

Warsztaty filmowe w czasie nauki zdalnej

28 kwietna klasa IV SP21 uczestniczyła w Warsztatach filmowych przygotowanych przez Instytucję Filmową SILESIA FILM. Prowadząca pani Małgorzata Dębniak przygotowała dla nas temat: „CO TO ZA HISTORIA? O PLANACH FILMOWYCH I STORYBOARDACH”.

W trakcie warsztatów online przyjrzeliśmy się scenopisom z popularnych bajek. Wykorzystując ekran komputera, ulubione przedmioty i odrobinę wyobraźni, stworzyliśmy własne opowieści zapisane na storyboardach. Podczas warsztatów poznaliśmy również najpopularniejsze plany filmowe. Pani Małgorzacie bardzo serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Wytworzono:2021-04-28 21:10przez:
Opublikowano:2021-04-28 00:00przez: