Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Dziecka - "Akcja relacja i integracja"

Dzień Dziecka - "Akcja relacja i integracja"

"Dużo radości, uśmiechu, słońca i dziecięcej beztroski" - takie życzenia było dzisiaj słychać na naszym szkolnym boisku. Nic w tym dziwnego, bo właśnie dzisiaj nasi milusińscy obchodzili swoje święto - Dzień Dziecka. Z tej okazji zamiast książek, mieli koce, poduszki i tony dobrego humoru. Uroczystość na świeżym powietrzu rozpoczęła Pani Dyrektor, składając uczniom najszczersze życzenia. Potem nastąpiło rozdanie nagród laureatom ostatnich szkolnych konkursów. Gdy każdy odnalazł już swój kawałek trawy, rozpoczęliśmy zdrowe śniadanie pod gołym niebem w ramach programu Trzymaj Formę. Były gry i zabawy sportowe, malowanie twarzy, czytanie na trawie. Powstały piękne obrazy, kredą malowane.  Nie obyło się również bez tańców. Nauczyciele i wychowawcy składali uczniom życzenia i dedykowali im piosenki. Na koniec czekała na wszystkich lodowa niespodzianka, której sponsorem była Rada Rodziców. Było wspaniale, hucznie i radośnie, a wszystko to po to, aby  odnowić i wzmocnić relacje między uczniami po tak długiej rozłące związanej z pandemią.

Dzień pod hasłem „Akcja relacja i integracja” uważamy za bardzo udany. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dzisiejszego dnia.

Wytworzono:2021-06-02 08:32przez:
Opublikowano:2021-06-01 00:00przez: