Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dzisiaj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021.

Rok bardzo trudny, w którym nauka w przeważającej części odbywała się w formie zdalnej. Było to ogromne wyzwanie zarówno dla uczniów, nauczycieli, ale i dla rodziców.

Dziś wszystkim za ten ogromny trud dziękujemy. Mamy nadzieję, że kolejny rok w całości będziemy mogli spędzić w murach naszej szkoły.

Uroczystą akademię na zakończenie roku przygotowali uczniowie klasy II i III ze swoimi wychowawczyniami z udziałem Samorządu Uczniowskiego.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy Panią Alinę, która po 35 latach pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę oraz księdza Mariusza, który po 4 latach posługi kapłańskiej w naszej parafii i współpracy z naszą szkołą przechodzi do kolejnej parafii, aby tam głosić słowo Boże.

Ważnym punktem spotkania było przekazanie władzy przez ustępującą przewodniczącą SU - Lenę swojej koleżance Natalii, która będzie pełnić tę funkcję w roku szkolnym 2021/2022. Lenie dziękujemy, a Natalii życzymy powodzenia!

W tym roku wyjątkowo nie żegnamy absolwentów.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkich nagród - książek dla każdego ucznia z klas I - III, książek dla uczniów klas IV - VII ze średnią ocen 5,0 oraz Olimpusków dla wyróżniających się uczniów klasy III na zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego. W tym roku Olimpuska w kategorii "Szlachetne Serce" przyznano Amelii, a w kategorii "Przyjaciel Wiedzy" - Kubie.

Nie obyło się także bez niespodzianek. Klasa III w konspiracji przed swoją wychowawczynią przygotowała dla niej wzruszającą niespodziankę. Uczniowie napisali i zaśpiewali własną piosenkę i wiersze, którymi podziękowali Pani Sylwii za trzy lata wspólnej pracy.

Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych wyników i życzymy bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wytworzono:2021-06-26 10:13przez:
Opublikowano:2021-06-25 00:00przez: