Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wycieczka do Zatorlandu

Wycieczka do Zatorlandu

Dnia 23.09.2021 r. uczniowie klasy IV i V pod opieką p. A. Zwolińskiej, p. U. Cięciel i p. A. Gierek odbyli wycieczkę do Zatorlandu. Podczas rejsu tramwajem wodnym w scenerii starożytnej Grecji, poznaliśmy historię bohaterów mitologii greckiej. Słuchając greckich rytmów obejrzeliśmy tańczące fontanny.
W Parku Ruchomych Dinozaurów pośród drzew, poznaliśmy ponad 100 różnych dinozaurów (większość to eksponaty ruchome). W Muzeum Szkieletów i Skamieniałości zobaczyliśmy kolekcję skamieniałych zwierząt oraz elementy szkieletów dinozaurów.
Wizyta w Parku Owadów pogłębiła naszą wiedzę o unikatowych gatunkach owadów z różnych zakątków naszego globu np. z Tajlandii, Maroka, Rosji.
Wspaniały relaks dla ciała i umysłu zapewniły atrakcje Lunaparku i Parku Linowego.
Podczas wyjazdu połączyliśmy naukę z wspaniałą zabawą.

Tekst:  U. Cięciel

Wytworzono:2021-09-24 20:05przez: