Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - V Jesienna Biesiada u Kazimierza

V Jesienna Biesiada u Kazimierza

Piątkowe popołudnie to był przede wszystkim czas wspólnych rozmów, zabawy na placu zabaw oraz biegania i grania w piłkę na boisku szkolnym. Panie nauczycielki, które pracują w szkole nieco dłużej, udostępniły swoje prywatne zdjęcia, a że większość rodziców to absolwenci naszej szkoły, więc nie było takiej osoby, która nie zatrzymała by się przed tablicą i nie próbowała odnaleźć siebie na zdjęciach.

Nasza szkolna biblioteka wykorzystała „zaplecze” tarasu, na którym odbyła się już III Jesienna Biesiada z Książką. Tym razem uczniowie klasy V przeczytali z podziałem na role swoim młodszym kolegom i ich rodzeństwu „Pilot i ja” Adama Bahdaja – nowość zakupioną przed wakacjami przez Radę Rodziców.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie spotkania w poszczególnych klasach jak również wszystkim tym, którzy wzięli udział w piątkowej imprezie. Bardzo dziękujemy także za wsparcie Szkolnego Koła Wolontariatu.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

Tekst:  S. Jochymek

Wytworzono:2021-09-25 19:34przez: