Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wrześniowy rajd z PTTK

Wrześniowy rajd z PTTK

Sezon rajdowy w naszej szkole uważamy za otwarty. 25 września nasi uczniowie wyruszyli razem z PTTK oddz. Jaworzno na kolejną wędrówkę. Tym razem odwiedzili Park Krajobrazowy Góra Świętej Anny, przechodząc go Szlakiem Powstańców Śląskich z północy na południe. Jednocześnie był to udział w VIII Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej PTTK. Zwiedzili Amfiteatr (gdzie odbyły się zajęcia z profilaktyki), Pomnik Czynu Powstańczego i Sanktuarium Świętej Anny Samotrzeciej oraz annogórską Kalwarię. Pogoda i humory dopisały, mimo przejścia 15 km oraz spędzenia 10 godzin poza domem. Zapraszamy na kolejny rajd, który odbędzie się 16 października. Więcej informacji u p. A Zwolińskiej.

Tekst:  A. Zwolińska

Wytworzono:2021-09-27 08:52przez: