Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Zawody w badmintonie

Zawody w badmintonie

W dniach 09-10.10.2021 r. odbyły się VI Mistrzostwach Jaworzna w badmintonie im. Mirosława Ciołczyka. Były to dwa dni rywalizacji – w sobotę mecze rozgrywali dorośli, a w niedzielę młodzież i dzieci. Naszą szkołę reprezentowała Zuzia z klasy 3, Gabriel z klasy 8 oraz pani Katarzyna Michalska. Zuzia zajęła 2 miejsce w kategorii U11, Gabriel zajął 4 miejsce w kategorii U15, natomiast pani Katarzyna zajęła 1 miejsce w grach podwójnych w kategorii nauczycieli.

Miniony weekend również obfitował w badmintonowe sukcesy. Zuzia z klasy 3 i pani Katarzyna wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Badmintona w Pszczynie. Dzieci rywalizowały w sobotę, gdzie Zuzia w swojej kategorii wiekowej zajęła 3 miejsce. Natomiast w niedzielę pani Katarzyna rywalizowała w grze singlowej w kategorii nauczyciel i zajęła 2 miejsce.

Wszystkim gratulujemy postawy i zaangażowania oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst K. Michalska

Wytworzono:2021-10-18 19:40przez: