Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I

Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I

W dniu 21października br. w naszej szkole odbyła się jedna z piękniejszych uroczystości szkolnych – ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. Na początku uczniowie w obecności swoich rodziców złożyli uroczyste ślubowanie, po którym zostali pasowani na uczniów szkoły. Tradycją naszej szkoły jest, że podczas tej ważnej uroczystości również Rodzice składają swoim dzieciom przyrzeczenie, że będą ich wspierać, pomagać, przytulać, a także cieszyć się ze wszystkich ich sukcesów i wspólnie pokonywać trudności. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, w której uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie, teatralne, wokalne, a nawet taneczne. Na koniec każdy uczeń otrzymał pamiątkowy krawat z logo naszej szkoły, biret, dylom pasowania oraz słodkości przygotowane przez rodziców. Całą uroczystość zakończyła pamiątkowa sesja fotograficzna.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom oraz pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.

Fotorelacja: Pan Wojciech Banasik – rodzic.

Tekst: S. Jochymek

Wytworzono:2021-10-22 16:04przez: