Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Mikołajkowy rajd z PTTK

Mikołajkowy rajd z PTTK

W sobotę 4 grudnia nasza grupa rajdowa wybrała się na XIV "Rajd Mikołajkowy". Uczniowie wraz z opiekunem pokonali trasę, która początkowo prowadziła żółtym Szlakiem Przyrodniczym - z rynku w Jeleniu przez Sielec oraz zlokalizowany w lesie grób wojenny Pawła Szulgacza i po opuszczeniu znaków Szlaku - do Parku Angielskiego. Następnie ulicami miasta grupa przeszła do dzielnicy Stara Huta, a tam na wszystkich czekał św. Mikołaj z poczęstunkiem.
Tym razem grupa liczyła 24 osoby. Cieszy nas fakt, że z za każdym razem jest nas więcej.
Podczas tego rajdu zostały ogłoszone wyniki konkursu "Na Najlepszą Szkołę w Turystyce Pieszej" w roku szkolnym 2020/2021. Nasi piechurzy wraz z opiekunem p. Anetą Zwolińską wychodzili II miejsce.
Gratulujemy wytrwałości i liczymy na co najmniej taki sam wynik za rok.

Tekst: A. Zwolińska

Wytworzono:2021-12-07 18:32przez: