Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Polskie symbole i barwy narodowe - konkurs

Polskie symbole i barwy narodowe - konkurs

Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Amelka, Lena i Filip zajęła V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Polskich Symbolach i Barwach Narodowych organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13 w Jaworznie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna oraz Śląskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. Nasza reprezentacja to uczniowie klasy IV i V i trzeba podkreślić, że byli jedną z najmłodszych drużyn biorących udział w konkursie. Zajęcie 5 miejsce jest zatem ogromnym sukcesem. Gratulujemy naszym uczniom, z których jesteśmy bardzo dumni.

Wytworzono:2019-04-02 19:28przez:
Opublikowano:2019-04-02 00:00przez: