Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Wyróżnienie w "Gangu Słodziaków"

Wyróżnienie w "Gangu Słodziaków"

Klasa III zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW” – organizator sieć sklepów Biedronka. W roku szkolnym 2019/2020 w konkursie wzięło udział 3480 klas z 2239 szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem konkursowym było przeprowadzenie  w szkole obchodów Dnia Głośnego Czytania oraz  wykonanie „Magicznego Drzewa  Słodziaków”, które stanowiło elementem dekoracji podczas czytania. Cel konkursu to zaszczepienie w dzieciach pasji do czytania oraz uwrażliwienie na kwestie ekologiczne. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III.

Wytworzono:2019-12-15 18:43przez:
Opublikowano:2019-12-15 00:00przez: