Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Jasełka ze wspólnym kolędowaniem

Jasełka ze wspólnym kolędowaniem

"Jasełka" stały się dzisiaj okazją do wspaniałego spotkania na wspólnym kolędowaniu nauczycieli i uczniów z rodzicami, dziadkami, przyjaciółmi szkoły. Po przedstawieniu, przygotowanym przez szóstoklasistów, każda klasa, od pierwszej do ósmej, zaśpiewała przygotowaną kolędę lub pastorałkę. Zaproszeni goście nie tylko oklaskami nagradzali występy dzieci, ale również włączyli się w śpiewy chóralne. Dla uczniów była to niecodzienna lekcja przekazywania tradycyjnych wartości kulturowych i rodzinnych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić dzisiejsze popołudnie na wspólnym kolędowaniu i zaszczycili nas swoją obecnością.

Wytworzono:2020-01-09 22:21przez:
Opublikowano:2020-01-09 00:00przez: