Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - #pamiętamy o Konstytucji 3 Maja

#pamiętamy o Konstytucji 3 Maja

Podczas kwarantanny, w pracy na odległość nie zapominamy o ważnych, świętach państwowych. Kształcimy postawy patriotyczne. Klasa VI przygotowała mini program słowno-muzyczny i nagrała filmiki, które zmontowała p. A. Gierek.

4 maja wszystkie klasy odśpiewały lub wysłuchały hymnu państwowego i obejrzały nagranie przygotowane przez uczniów klasy VI. Jak na tak ważną uroczystość wszystkich uczniów obowiązywał strój galowy, a kto mógł, miał również przypięty biało-czerwony kotylion. Wszystkie klasy zrobiły pamiątkowe zdjęcia z wykorzystaniem dostępnych aplikacji. W ten sposób uczciliśmy Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W galerii publikujemy zdjęcia w jaki sposób uczniowie przygotowywali się w ubiegłym tygodniu do tego ważnego święta.

Wytworzono:2020-05-04 20:14przez:
Opublikowano:2020-05-04 00:00przez: