„Trzymaj Formę” 2025/2026 - podsumowanie działań
22 czerwca 2026
W roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła aktywnie realizowała Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj Formę”, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
W ramach programu uczniowie uczestniczyli w licznych działaniach edukacyjnych, sportowych i profilaktycznych. Organizowaliśmy aktywne przerwy, rajdy piesze, zajęcia sportowe, warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania, Dzień pustej klasy - „Śniadanie na trawie”, konkursy oraz projekty promujące zdrowe nawyki. Realizowane działania pozwalały uczniom zdobywać wiedzę, rozwijać umiejętności oraz kształtować postawy sprzyjające dbaniu o zdrowie.
