Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Klimat szkoły. Tworzymy go razem

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Klimat szkoły. Tworzymy go razem

Artykuły

 • Mediacje rówieśnicze

  Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej "Klimat szkoły. Tworzymy go razem", który jest współfinansowany ze środków NPZ na lata 2021-2025 przekazanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

  Nasza Szkoła została przyjęta do programu w częściach:  "Mediacje w szkole" oraz "Komunikacja bez przemocy (NVC)" i otrzymała wsparcie szkoleniowo-wdrożeniowe. Zarówno nauczyciele, jak i chętni rodzice uczniów kl. VI oraz VIII mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach .

  Uczniowie kl. VI,VIII uczestniczyli w warsztatach stacjonarnych prowadzonych przez edukatora. Poznawali metody porozumiewania się, rozwijali pewność siebie oraz wrażliwość na drugiego człowieka. Uczestnicy zapoznali się także z zasadami Mediacji rówieśniczej. Kontynuacją projektu są szkolenia on - line oraz zaangażowanie na rzecz rówieśników poprzez uczestnictwo w Szkolnym Klubie Mediatorów, którego opiekunem jest pedagog szkolny.

  Link do projektu >>> LINK <<<

  Tekst: A. Gierek

  Czytaj Więcej o: Mediacje rówieśnicze

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-02-13 16:00przez:
Opublikowano:2023-02-13 16:00przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:734

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.