Rok szkolny 2019/2020

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"Kredki dla Afryki"

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu "Pomocne Serca z SP21" ogłasza pierwszą zbiórkę w drugim półroczu - "Kredki dla Afryki". Tym razem włączamy się w pomoc dla dzieci z Afryki. Co jest potrzebne wymienione jest na poniższym plakacie. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Wystarczy jedna rzecz, ale ważne aby była nowa. Dziękujemy.

20 lutego 2020


WOŚP

Przejdź do - WOŚP

12 stycznia uczennice ze szkolnego koła wolontariatu „Szlachetne Serca z SP 21” wzięły udział w XXVIII finale WOŚP. Nasi uczniowie już po raz trzeci przyłączyli się do akcji. Od wczesnych godzin porannych dziewczęta kwestowały dla tak szlachetnego celu w wyznaczonych miejscach w Jeleniu. Po południu oddały puszki w centrum handlowym Galena. Ten dzień był dla nich wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Bardzo dziękujemy wszystkim, za każdy grosz wrzucony do puszek naszych wolontariuszek.

20 stycznia 2020


Razem na Święta

Przejdź do - Razem na Święta

Kto jak kto, ale nasze Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocne Serca z SP21” nie mogło nie przyłączyć się do akcji "Razem na Święta". Liczne przedświąteczne akcje, trwały już  od kilku miesięcy.

W październiki zebrano dary dla naszych rodaków na Kresach w ramach akcji: "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

Przyłączyliśmy się do zbiórki na rzecz mysłowickiego Schroniska dla Zwierząt  – zbierano karmę akcesoria oraz środki finansowe.

 

20 grudnia 2019


Czytaj więcej o: Razem na Święta

Podaruj uśmiech małym pacjentom z oddziałów szpitalnych

Przejdź do - Podaruj uśmiech małym pacjentom z oddziałów szpitalnych

Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy naszej szkole, przyłączyło się do akcji organizowanych dla małych pacjentów z oddziałów szpitalnych. Akcja w naszej szkole będzie trwać do 2 grudnia, aby tuż przed Świętami Bożego Narodzenia sprawić radość adresatom zbiórki.

https://www.facebook.com/wylosuj.aniola/

http://www.mammarzenie.org/

 

5 listopada 2019


"Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

Przejdź do - "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu przystąpiło do akcji "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019". Akcja jest współorganizowana z Kuratorium Oświaty w Katowicach. Osoby, które zechcą dołączyć do zbiórki charytatywnej mogą na ten cel przekazać: artykuły szkolne, słodycze i nowe maskotki. W naszej szkole akcja będzie trwać do 8 listopada br. Zachęcamy i zapraszamy !

https://www.facebook.com/KresyCzestochowa/

22 października 2019


Czytaj więcej o: "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

Zabawki dla kotów

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w akcji.

15 września 2019


III ogólnopolska zbiórka używanych okularów – Okulary dla Afryki

Przejdź do - III ogólnopolska zbiórka używanych okularów – Okulary dla Afryki

Nowy rok szkolny rozpoczęty, więc podejmujemy się nowych wyzwań. Nasze Szkolne Koło Wolontariatu bierze udział w "III ogólnopolskiej zbiórce używanych okularów – Okulary dla Afryki". Akcja na terenie naszej szkoły będzie prowadzona do 25 września br. Zachęcamy, aby jak najwięcej osób wzięło udział w zbiórce.

Poniżej wszystkie ważne informacje:

http://okuliscidlaafryki.pl/zbiorka-okularow/

10 września 2019