Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rok szkolny 2018/2019

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Rok szkolny 2018/2019

Artykuły

 • Podziękowanie za zbiórkę

  W miniony piątek 17 maja br.  wolontariuszki z naszej szkoły wraz z opiekunem SU uczestniczyły w spotkaniu w sali obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie gdzie otrzymały od Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna i Stowarzyszenia Jaworzno to My podziękowanie za udział w I etapie IV Akcji Charytatywnej na Rzecz Domu Dziecka w Jaworznie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do zbiórki na rzecz wakacji dzieci z jaworznickiego Domu Dziecka. Dziękujemy Martynie i Julce oraz opiekunom SU za przeprowadzenie akcji na terenie naszej szkoły.

  Czytaj Więcej o: Podziękowanie za zbiórkę
 • Dzień Marchewki

  Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Marchewki. Dominowały pomarańczowe stroje lub gadżety w tym kolorze. Każda klasa przygotowała coś "na ząb" do degustacji, oczywiście z głównym składnikiem jakim jest marchewka. Oprócz tego odbył się pokaz mody klasowych " marchewek". Klasy zaprezentowały swoje plakaty promujące zdrowe odżywianie, hasła reklamujące marchewkę. Rozwiązywaliśmy także krzyżówki przygotowane przez każdą klasę.

  Czytaj Więcej o: Dzień Marchewki
 • Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie

  Nasza szkoła przystąpiła do "IV akcji charytatywnej na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie", której celem jest zbiórka środków pieniężnych na wakacje dla jego wychowanków. Akcja organizowana jest przez Młodzieżową Radę Miasta Jaworzna oraz Stowarzyszenie Jaworzno to My. Wolontariuszkami w naszej szkole są Martyna i Julia, którym dziękujemy za podjęte działania. Akcja trwa do piątku 29 marca br.

  Czytaj Więcej o: Akcja charytatywna na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie
 • Andrzejki 2018

  Wczorajszy dzień obfitował w naszej szkole w andrzejkowe wróżby. Każdą klasę odwiedziły dwie przesympatyczne czarownice, dzięki którym mogliśmy wywróżyć sobie, czy w najbliższym czasie spotka nas szczęście czy pech. Chętni uczniowie wbijali również szpilkę w serca, wybierając imię przyszłego męża lub żony. Także na szkolnym korytarzu pojawili się andrzejkowi wróżbici.

  Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę, a Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie atrakcji.

  Czytaj Więcej o: Andrzejki 2018

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-05-21 10:41przez:
Opublikowano:2019-05-21 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:2491

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.