Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Rok szkolny 2022/2023

• Paczka dla Seniora

W związku ze zbliżającym się Świętem Dnia Babci i Dziadka, nasza szkoła już po raz trzeci zorganizowała akcję „Paczka dla Seniora”, tym razem dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci, rodziców oraz nauczycieli przygotowaliśmy paczki z kawą, herbatą, słodyczami oraz kubkami. W dniu wręczenia darów towarzyszyła nam atmosfera wzruszenia. Zarówno upominki, życzenia jak i same odwiedziny jednej z uczennic z klasy 2, Marlenki, sprawiły podopiecznym ogromną radość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do naszej akcji!

Tekst: S. Pwlik

Czytaj Więcej o: Paczka dla Seniora