Informacje z MEN, KO i CKE i inne

1.  strona internetowa Ministerstwa Edukacji Narodowej   https://men.gov.pl/

2. strona internetowa Kuratorium Oświaty w Katowicach http://www.kuratorium.katowice.pl/

3. Broszura dobra szkoła

„Doradzamy - Zawodowo, Wybieramy – Odlotowo”

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem działań w ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pn. „Doradzamy - Zawodowo, Wybieramy – Odlotowo”  na terenie miasta Jaworzna.

>>> LINK <<<

20 października 2020

List MEN na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Przejdź do - List MEN na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Poniżej przekazujemy list Ministra Edukacji Narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego skierowany do nauczycieli, rodziców i uczniów.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

List

28 sierpnia 2020

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas skierowali do rodziców uczniów specjalny list, w którym zachęcili do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Szefowie MEN i GIS podkreślili, że narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z jego treścią.

List

ProteGO Safe – jak to działa?

23 sierpnia 2020

List Ministra Edukacji Narodowej

Zapraszamy do zapoznania się z litem Ministra Edukacji Narodowej na zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

>>> LIST <<<

26 czerwca 2020

Informacje dotyczące koronawirusa

Przejdź do - Informacje dotyczące koronawirusa

Szanowni Rodzice i Uczniowie.

Bardzo proszę o zapoznanie się z rekomendacjami Ministra Edukacji Narodowej dotyczącymi profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa oraz sposobami ochrony przed wirusem.

>>> LINK do rekomendacji  MEN <<<

>>> INFORMACJA na stronie Ministerstwa Zdrowia <<<

>>> JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED WIRUSEM <<<

28 lutego 2020

Informacja dotycząca e-papierosów

Na prośbę MEN oraz  Głównego Inspektora Sanitarnego w poniższym linku publikujemy informacje dotyczące e-papierosów i zagrożeń jakie niesie za sobą ich stosowanie.

Bardzo prosimy zarówno rodziców jak i uczniów o zapoznanie się z materiałem.

>>> LINK <<<

7 października 2019

"Dobry start"

Przypominamy rodzicom o możliwości składania od 1 lipca 2019r.  wniosków w ramach programu "Dobry start".

>>> LINK do informacji <<<

27 czerwca 2019

Informacje o rekrutacji na stronie ŚKO

Na stronie Ślśkiego Kuratora Oświaty znajdują się ważne informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjlanych. Zachęcamy Uczniów i Rodziców do zapoznania się z nimi.

3 czerwca 2019

Materiały proponowane przez MEN dotyczące bezpieczeństwa uczniów

"Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole", "Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów"

2 czerwca 2019

Informacja MEN w związku ze strajkiem pracowników oświaty

Na prośbę Śląskiego Kuratora Oświaty przekazujemy Rodzicom informację w związku ze strajkiem pracowników oświaty.

Treść informacji

4 kwietnia 2019