Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Nocka w szkole z "Laboratoria Przyszłości"

Nocka w szkole z "Laboratoria Przyszłości"

Piątek, 4 listopada 2022 roku był wyjątkowym dniem dla klasy 6 i 8, bowiem tej nocy to oni nocowali w szkole. Na godzinę 20:00 wszyscy zebrali się ze swoim ekwipunkiem przed salą gimnastyczną. W torbach znalazły się, najpotrzebniejsze drobiazgi, niezbędne w czasie nocowania w szkole (m.in. w śpiwory, poduszki, prowiant, smakołyki oraz duża porcja dobrego humoru). Po rozlokowaniu na sali gimnastycznej i wybraniu swojego kawałka podłogi, zostali podzieleni na 4 grupy i przeszli na warsztaty do sal:
- szycie na maszynie – prowadzone przez panią Sabinę,
- doświadczenia fizyczne – prowadzone przez panią Elę,
- programowanie z Lego Education Spike Prime – prowadzone przez panią Katarzynę,
- druk 3D – prowadzone przez pana Michała.

Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji. Oprócz warsztatów były: tańce i pląsy przy muzyce na sali gimnastycznej. W świetlicy szkolnej dla wszystkich głodomorów zaserwowana została smakowita pizza – tutaj nad porządkiem czuwała pani Aneta. Nie obyło się również bez nocnego seansu filmowego.

Uczniowie wykazywali się niezmierzoną energią przez wiele godzin. Sen był krótki, a ranne porządki intensywne … O 8.00 wszyscy, prawie wyspani ;-), udali się do domu.

Dziękujemy uczniom za wspaniałą noc oraz organizatorom, za możliwość spędzenia czasu na zabawie w murach naszej szkoły.

Tekst: K. Michalska

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #CentrumGovTech #MEiN #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #innowacje #wspólnyczas

Wytworzono:2022-11-07 16:22przez:
Opublikowano:2022-11-07 16:35przez: Redaktor SP21