Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu

Nasza świetlica szkolna przyłączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, by zwrócić dzieciom uwagę na problematykę bezpieczeństwa online, a także promować pozytywne wykorzystanie internetu. Uczniowie brali udział w pogadance, oglądali filmy z serii „Sieciaki pl” i wykonali plakat informujący o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z sieci. Wychowankowie świetlicy uczestniczyli także w specjalnych webinarach Polskiego Centrum Safer Internet pt: „Jeden link i 100 kłopotów” oraz „Jak radzić sobie z dezinformacją w sieci?”

Wytworzono:2023-03-06 09:25przez:
Opublikowano:2023-02-27 09:40przez: Opiekun świetlicy