Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Mistrzyni Szymborska”

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Mistrzyni Szymborska”

Rok 2023 to rok Wisławy Szymborskiej. Właśnie z tej okazji nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Mistrzyni Szymborska”. W marcu wykonaliśmy dwa zadania projektowe. Na korytarzu oraz w sali polonistycznej zawisły gazetki związane z twórczością i życiem poetki. Portret noblistki wykonała Oliwia z kl. VI.  Natomiast uczniowie z kl. V i VI na lekcjach języka polskiego  i ZRU tworzyli kolaże, które były interpretacją wybranych  wierszy Wisławy Szymborskiej.

Tekst: K. Bochenek

Wytworzono:2023-03-24 19:43przez: