Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - „Genialny umysł w każdym wieku”

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

„Genialny umysł w każdym wieku”

W bieżącym roku szkolnym chętni uczniowie naszej szkoły z klas I - VI biorą udział w pozalekcyjnych zajęciach w ramach projektu „Genialny umysł w każdym wieku - zajęcia dla dzieci, młodzieży i seniorów w Gminie Jaworzno”. Projekt realizowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu i finansowany z funduszy europejskich. W ramach zajęć dla uczniów odbyły się już dwa bloki: GENIALNA PAMIĘĆ- warsztaty z technik zapamiętywania oraz GENIALNY ARTYSTA – warsztaty z zakresu kultury. Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się realizacja trzeciego modułu: CYFROWY GENIUSZ – zajęcia z programowania, a po nim zajęcia ostatniego modułu GENIALNY NAUKOWIEC- warsztaty matematyczno-przyrodnicze. 

W dniu wczorajszym, 23 marca br. uczestnicy projektu wzięli udział w wycieczce do  Bajki Pana Kleksa w Katowicach. Jak widać na zdjęciach zabawa była fantastyczna.

Na zakończenie projektu w czerwcu uczestników czeka niespodzianka, ale o niej napiszemy w późniejszym terminie.

Tekst:  S. Jochymek

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-24 20:13przez:
Opublikowano:2023-03-24 20:18przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:552

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.