Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Trzymaj Formę

Trzymaj Formę

Realizując zadania programu wychowawczo – profilaktycznego w dniu 15. 05. 2023 r. odbyły się warsztaty profilaktyczne w ramach programu Trzymaj Formę oraz „Smak życia czyli debata o dopalaczach”, które przeprowadziła pani Justyna z PSSE Jaworzno. Uczniowie klas IV-VII mieli okazję zapoznać się ze szkodliwością palenia papierosów, e-papierosów oraz innych substancji psychoaktywnych. Poprzez przeprowadzone doświadczenie zobaczyli ile substancji szkodliwych znajduje się w płucach palacza. Uczniowie mieli także okazję doświadczyć w jaki sposób upośledzają zmysły narkotyki oraz alkohol zakładając alko i narkogoogle.

Tekst: A. Gierek A. Zwolińska

Wytworzono:2023-05-22 19:50przez: