Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie -  „Śniadanie na trawie” Dzień Pustej Klasy

„Śniadanie na trawie” Dzień Pustej Klasy

W piątkowy dzień 9 czerwca br. w naszej szkole odbyło się  „Śniadanie na trawie” Dzień Pustej Klasy.

W ramach tego dnia promowaliśmy zdrowy styl życia i aktywne metody spędzania czasu wolnego w ramach programu „Trzymaj Formę” i „Bieg po zdrowie”.  Uczniowie przynieśli zdrowe śniadania i przyrządzali owocowe szaszłyki. Na kocach odbywały się rozgrywki w planszówki. Na boisku szkolnym odbyły się tańce oraz gry zespołowe. Uczniowie spędzali czas na rozmowach i wspólnej zabawie.

Nauczyciele bibliotekarze przygotowali dla nas niespodziankę w postaci akcji  "Czytanie na trawie", podczas której na świeżym powietrzu zostały odczytane fragmenty książek. Młodzież wyposażyła się w swoje ulubione książki, które w przyjemnej atmosferze pod chmurką także czytała. Podczas zajęć lekcyjnych nauczyciele wykorzystywali scenariusze, które były przygotowane w ramach Dnia Pustej klasy przez organizatora akcji.

To był wesoły i aktywny dzień.

Tekst: A. Gierek

Wytworzono:2023-06-15 13:10przez: