Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Bieg Fair Play PKOI

Bieg Fair Play PKOI

Dnia 14 września 2023 r. nasza szkoła wzięła udział w III edycji #BiegFairPlayPKOl. W akcji wzięło udział 120 uczniów. Cel, który przyświecał tej akcji to promocja idei fair play, aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wartości etycznych zarówno w sporcie, jak i w życiu. Bieg ten był głównie dobrą zabawą, bez rywalizacji oraz bez klasyfikacji miejsc. Uczniowie zostali zapoznani z filmikiem promującym akcję, nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili pogadankę na temat czystej rywalizacji w sporcie i życiu codziennym oraz została wykonana gazetka ścienna. Odbyła się także taneczna przerwa, na której uczniowie mieli okazję na integrację w tańcach typu Belgijka, Chocolate i Makarena. Na boisku szkolnym odbyły się aktywne przerwy z rekreacją. Uczniowie mogli oddać się swoim pasjom. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia za rok.

#BiegFairPlayPKOl 2023!

Tekst: A. Zwolińska