Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Laboratoria przyszłości na zajęciach w listopadzie

Informacje

Szkoła Podstawowa nr 21

Laboratoria przyszłości na zajęciach w listopadzie

Klocki nie tylko do zabawy!

W listopadzie na zajęciach rozwijających zainteresowania klasa V korzystała z klocków zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Zadaniem uczniów było stworzenie dowolnej budowli, do której musieli wymyślić opowiadanie. Powstały fantastyczne historie o kosmosie, elektrowni oraz kocie, który czekał na pomoc.  Nauka poprzez zabawę to jest to, co piątoklasiści lubią najbardziej!

#LaboratoriaPrzyszłości  #MEiN #CentrumGovTech #technologie #edukacja #nauka #EdTech #EduTech #szkoła #naukapoprzezzabawę #integracja

 

 

Lekcja języka polskiego z użyciem pomocy z „Laboratorium przyszłości”.

22 listopada 2023 roku na lekcji języka polskiego w klasie czwartej użyliśmy mikrofonu i głośnika przenośnego podczas recytacji wiersza Jana Twardowskiego pt. „W klasie”. Uczniowie i uczennice mieli okazję usłyszeć swój głoś w nagłośnieniu, oswoić się z mikrofonem, co niewątpliwie pomoże podczas występów publicznych. Dzieci mogły też uczyć się radzić sobie z tremą, trudnymi emocjami.

 

Mali konstruktorzy.

W listopadzie na zajęciach świetlicowych wychowankowie budowali wyszukane maszyny z klocków zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie pracując w grupach, wykazali się dużą pomysłowością.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-12-07 13:18przez:
Opublikowano:2023-12-07 21:48przez: Redaktor SP21
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie
Odwiedziny:455

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.