Szkoła Podstawowa nr 21 w Jaworznie - Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. W tym roku od samego rana kręciły się po szkolnych korytarzach i salach lekcyjnych dzieci ubrane w stroje kojarzące się z mikołajkami. Było wśród nich mnóstwo Mikołajów, śnieżynek, reniferów i elfów. Uczniowie, którzy włączyli się w tę przedświąteczną zabawę, nie byli tego radosnego dnia pytani. Wszyscy z niecierpliwością i podekscytowaniem oczekiwali przybycia najprawdziwszego Świętego Mikołaja, który w końcu dotarł do naszej szkoły w towarzystwie nieodłącznych śnieżynek oraz przyjaznego elfa. Najpierw odwiedził najmłodszych uczniów z klas I - III, wręczając im wymarzone prezenty. Starsi uczniowie również otrzymali podarki od Świętego Mikołaja. O słodkich upominkach dla dzieci pamiętała również Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.

Tekst: E. Proksa

Wytworzono:2023-12-11 15:45przez: